Żołnierze w służbie historii Rozpoczynamy IV edycję konkursu „Żołnierze w służbie historii”! - Aktualności -

Żołnierze w służbie historii Konkurs dla uczniów „klas mundurowych”

Nawigacja

Rozpoczynamy IV edycję konkursu „Żołnierze w służbie historii”!

Zapraszamy uczniów wszystkich klas mundurowych do udziału w kolejnej edycji konkursu

Instytut Pamięci Narodowej zaprasza uczniów wszystkich klas mundurowych do udziału w konkursie „Żołnierze w służbie historii”. Przypomnijmy – celem przedsięwzięcia jest zainteresowanie uczniów najnowszą historią Polski ze szczególnym uwzględnieniem historii oręża polskiego w czasach II Rzeczpospolitej i II wojny światowej oraz jego wkładu w budowę niepodległego i niezależnego Państwa Polskiego.

Zadania, jakie należy wykonać, aby podjąć wyzwanie w konkursie, znajdziecie w naszym regulaminie, a także w zakładce materiały. Wszelkie dodatkowe terminy bądź ich zmiany będziemy umieszczać na naszej stronie głównej.

I najważniejsze – znajdźcie chwilę czasu, trochę dobrych chęci, stwórzcie 2-  lub 3-osobowy zespół, koniecznie zaproście do współpracy nauczyciela, który będzie opiekunem merytorycznym Waszego projektu i zarejestrujcie się na stronie konkursu.

Jeżeli będziecie mieć jakieś pytania zapraszamy do kontaktu, e-mail: maryla.szczupak@ipn.gov.pl lub tel. (22) 581 85 65. Zachęcamy także do zgłaszania swoich uwag.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym regulaminem konkursu.

Podobnie jak w poprzednich latach można zgłaszać swoje prace przez cały czas trwania konkursu, czyli do 31 maja 2022 r. Jednak tylko zespoły zarejestrowane do 1 marca 2022 r. mogą liczyć na udział w warsztatach.

do góry