Żołnierze w służbie historii Warsztaty czas zacząć - Aktualności -

Żołnierze w służbie historii Konkurs dla uczniów „klas o profilu wojskowym”

Nawigacja

Warsztaty czas zacząć

Zapraszamy drużyny i klasy mundurowe na warsztaty. Z nami poznacie historię walk we wrześniu 1939 oraz jakie były dalsze losy żołnierzy Wojska Polskiego. Dodatkowo w prosty sposób przedstawimy Wam jak stworzyć ciekawy materiał promujący wasza pracę.

Poniżej prezentujemy przypisanie zespołów do terenowych jednostek IPN, które będą odpowiedzialne za zorganizowanie i przeprowadzenie warsztatów. Jeżeli wkradł się jakiś błąd, bardzo proszę o informację na adres mateusz.marek@ipn.gov.pl

Oddział IPN w Białymstoku

kontakt: Waldemar Tyszuk, waldemar.tyszuk@ipn.gov.pl

Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Łomży

Zespół Szkół w Dobrym Mieście

 

Oddział IPN w Gdańsku

kontakt: Artur Chomicz, artur.chomicz@ipn.gov.pl

I Liceum Ogólnokształcące CN-B Feniks w Płocku

 

Oddział IPN w Katowicach

kontakt: Adam Kurus, adam.kurus@ipn.gov.pl   

Powiatowy Zespół Szkół w Lędzinach

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach

Zespół Szkół Ogólnokształcących  Nr1 w Chorzowie, II LO im. Juliusza Ligonia

Zespół Szkół Energetycznych i Usługowych w Łaziskach Górnych

Zespół Szkół nr 3 im.S. Wyspiańskiego w Jastrzębiu Zdroju

Zespół Szkół im. Jana Kochanowskiego w Częstochowie

 

 

Oddział IPN w Kraków

kontakt: Łukasz Płatek, lukasz.platek@ipn.gov.pl

Zespół szkół Hotelarsko-Turystycznych im. Władysława Zamoyskiego w Zakopanem

Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu

XVI Liceum Ogólnokształcące w Tranowie

Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Młodzieży w Nowym Targu

Zespół Szkół nr 2 im. Sybiraków w Nowym Sączu

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gromniku

 

Oddział w Lublinie

kontakt: adrian.lesiakowski@ipn.gov.pl

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach

 

Oddział IPN w Łodzi

kontakt: Magdalena Zapolska-Downar, magdalena.filip@ipn.gov.pl

Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Żychlinie

Zepół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Kaliszu

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Bolimowie

 

 

Oddział IPN w Poznaniu

kontakt: Piotr Orzechowski, piotr.orzechowski@ipn.gov.pl

Centrum Kształcenia Nauka w Pile

Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stanisława Staszica w Kościelcu

 

Oddział IPN w Szczecinie

kontakt: Grzegorz Czapski, grzegorz.czapski@ipn.gov.pl

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim

V Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Lema w Koszalinie

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. J.Radomskiego w Tychowie

 

Oddział IPN w Warszawie

kontakt: Anna Maria Adamus, annamaria.adamus@ipn.gov.pl

I Liceum Ogólnokształcące PUL im. 111 Eskadry Myśliwskiej w Wołominie

 

Oddział IPN we Wrocławiu

kontakt: Andrzej Olejniczak, andrzej.olejniczak@ipn.gov.pl

Zespół Szkół Nr 4 w Wałbrzychu

Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu

Zespół Szkół Logistycznych we Wrocławiu

 

do góry